Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jubileusz 70-lecia Piąteczki

Od dłuższego czasu przygotowujemy się do obchodów jubileuszu 70 - lecia powstania naszego przedszkola, które odbędą się 14 listopada 2017 r (wtorek). Uroczystość rozpocznie się o godzinie 10:00 Mszą Św. w Kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Mszę koncelebrował będzie Jego Ekscelencja Ks. Bp Janusz Stepnowski. Dalsze uroczystości odbędą się w sali widowiskowej Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich ul. Sadowa 12. Już dziś serdecznie zapraszamy Rodziców na tą uroczystość. Wierzymy, że Państwo włączycie się, na miarę Swoich możliwości, w przygotowanie tego przedsięwzięcia.

Agata Komorowska
śr, 04 października 2017 01:05
Data ostatniej edycji: śr, 04 października 2017 01:33:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę