Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

My decydujemy, Tesco pomaga

Do końca października klienci sklepów Tesco przy okazji zakupów mą decydować jaka inicjatywa prospołeczna powinna otrzymać dofinansowanie w programie „Decydujesz, pomagamy”. W Łomży i okolicy o grant w wysokości 5 tysięcy złotych konkurują ze sobą: Stowarzyszenie Przyjaciół Kardiochirurgii oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie „Pomocna Dłoń”. Jedna z nich otrzyma pieniądze na realizację swojego pomysłu.

To trzecia edycja programu grantowego sieci handlowej. Na jego potrzeby Polska została podzielona na 125 mikroregionów, a w każdym z nich wybrano 2 lub 3 najlepsze, a mieszkańcy przy okazji zakupów wskazują który z nich powinien otrzymać wsparcie.
- Pierwsze dwie edycje programu pokazały nam jak wiele dobrego mieszkańcy są w stanie zrobić przy naszej pomocy – mówi Daria Kulińska Członek Rady Fundacji Tesco. - Fantastyczne inicjatywy, pozytywna energia i zaangażowanie organizacji, mieszkańców, klientów i pracowników Tesco  utwierdza nas w przekonaniu, że program jest potrzebny. 
W regionie łomżyńskim o grant w wysokości 5000 złotych finalistów rywalizują: Stowarzyszenie Przyjaciół Kardiochirurgii, oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie „Pomocna Dłoń”. Pierwsze z nich pomaga finansować zakup nowoczesnej aparatury pomagającej ratować życie i umożliwiać leczenie pacjentów z chorobami serca na najwyższym poziomie. Środki z grantu chce przeznaczyć na zakup nowoczesnego komputera do analizy badań chorych przed operacjami kardiochirurgicznymi. „Pomocna Dłoń” wspiera osoby z niepełnosprawnością intelektualną, a zdobyte 5 tys. zł zamierza przeznaczyć na założenie klubu spotkań osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę