Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

MPEC znowu grzeje

Tuż przed północą awaria sieci ciepłowniczej na terenie ciepłowni miejskiej została usuniętą – informowało Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży. Do mieszkań znowu popłynął tzw. czynnik grzewczy, a to sprawiło, że nad ranem w kranach była już cieplejsza woda.

A awarii do której doszło na głównej magistrali sieci ciepłowniczej na terenie ciepłowni miejskiej MPEC poinformował w niedzielę po południu zapowiadając, że w związku z tym do poniedziałkowego poranka zostanie wstrzymana dostawa tzw. czynnika grzewczego do do wszystkich obiektów zasilanych z miejskiej sieci ciepłowniczej. 
Wczoraj przez cały dzień pracowano przy usuwaniu awarii i jak poinformowała spółka prace zakończono o godzinie 23:22. Od tego czasu ciepłownia miejska pracuje bez zakłóceń zapewniając dostawy ciepła – centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej - dla ponad 40 tysięcy łomżan.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę