Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Awaria w ciepłowni

Większość mieszkańców Łomży powinna się przygotować, że w poniedziałek nie będzie ani ciepłych kaloryferów ani ciepłej wody w kranie. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, które dostarcza tzw. czynnik grzewczy dla ponad 40 tysięcy łomżan poinformowało, że z powodu awarii nastąpi przerwa w zasilaniu.

Artur Klimaszewski, zastępca kierownika działu projektowania i obsługi odbiorców MPEC Łomża poinformował, że przerwa w dostawie czynnika grzewczego do wszystkich obiektów zasilanych z miejskiej sieci ciepłowniczej Miasta Łomża w poniedziałek 2. października potrwa od godziny 7:00 rano do prawdopodobnie późnych godzin wieczornych.
Klimaszewski tłumaczy, że przerwa spowodowana będzie usuwaniem skutków awarii, do której doszło na głównej magistrali sieci ciepłowniczej na terenie ciepłowni miejskiej.

230804070022.gif
cz
nie, 01 października 2017 14:59
Data ostatniej edycji: nie, 01 października 2017 15:07:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę