Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Noc będzie zimna

W dzień jest słonecznie, ale już nie jest ciepło. Temperatura maksymalna to 14°C, ale odczuwalna, ze względu na wiatr jest znacznie niższa – około 6-7°C. W nocy temperatura ma znacznie spaść, a synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW przewidują także miejscami przygruntowe przymrozki.

Nocą z czwartku na piątek w okolicach Łomży temperatura spadła do 4°C. Kolejne noce mają być chłodniejsze. Temperatura minimalna w regionie ma wynosić od 1°C do 3°C, ale zarówno temperatura odczuwalna jak i przy gruncie będzie niższa.  Tomasz Siemieniuk, synoptyk dyżurny IMGW-PIB w Białymstoku na najbliższą noc prognozuje miejscami przygruntowe przymrozki do -2°C. Według wyliczeń temperatura odczuwalna może wynieść nawet -4°C. 
W sobotę w ciągu dnia ma być podobnie jak w piątek – więcej słońca niż chmur, temperatura maksymalna do 15°C, ale odczuwalna tylko 8°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę