Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Pijany rowerzysta wjechał pod samochód

Wczoraj wieczorem pijany 61-letni rowerzysta na Szosie Zambrowskiej wjechał pod samochód. Z połamaną lewą nogą, oraz licznymi potłuczeniami został zabrany do szpitala. Z ustaleń policji wynika, że rower, który mężczyzna wyjechał wprost pod koła samochodu nie miał tez oświetlenia.

Do wypadku ok. 19. na wysokości sadów. Jadący fordem mondeo od strony Zambrowa  20-letni kierowca widząc rowerzystę wyjeżdżającego z drogi gruntowej na jezdnię zjechał na przeciwległy pas drogi, ale rowerzysta przejechał dalej wprost pod koła samochodu. Doszło do zderzenia w wyniku którego rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała – miał m.in. złamaną kość lewego podudzia. 
Jak się okazało rowerzysta – 61-letni mieszkaniec Łomży był pijany. Badanie wykazało, że miał prawie 1 promil alkoholu. Policjanci zwracają uwagę, że rower, którym jechał także nie miał żadnego oświetlenia.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę