Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Potrącony przed szpitalem

83-letni mężczyzna został potrącony przez samochód pocztowy na jednej z uliczek przy parkingu szpitala w Łomży. Do zdarzenia doszło dziś około godziny 9.00. Jolanta Gryc ze szpitala prostuje podaną wcześniej informację, o tym, że rannego pieszego do szpitala przewoziło wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe, była to epika ratowników ze szpitalnego SOR-u.

Policja podaje, że przyczyną zdarzenia było nieudzielenie przez kierowcę samochodu przy wjeździe w drogę poprzeczną pierwszeństwa przechodzącemu starszemu mężczyźnie. Kierowca samochodu miał mówić policjantom, że widział przechodnia miał sądzić jednak, że udam mu się bezpiecznie przejechać obok niego. Niestety nie udało mu się. Potrącony 83-latek po przewiezieniu do szpitala i wykonaniu pierwszych badań, został zatrzymany w szpitalu na obserwacji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę