Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Groźna kolizja w centrum Łomży

Ciągnik siodłowy zderzył się z samochodem osobowym na skrzyżowaniu Alei Legionów i ul. Gen. Władysława Sikorskiego w Łomży. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło około godz. 23.00. Na szczęście ludzie wyszli z tego bez większych obrażeń, ale policjanci zatrzymali kierowcy ciężarówki prawo jazdy za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym.

Według ustaleń policji groźnie wyglądające zdarzenie to kolizja drogowa. Doszło do niej z winy kierowcy ciężarówki, która jadąc ulicą Sikorskiego w kierunku Wojska Polskiego wjechała na skrzyżowanie z Aleją Legionów przy migającym żółtym świetle sygnalizacji i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu Aleją Legionów w kierunku Placu Tadeusza Kościuszki samochodowi osobowemu marki renault espace. Samochody zderzyły się bocznie, a osobówka uderzyła jeszcze w znak drogowy. W samochodzie tym jechały cztery osoby, ale na szczęście nikt nie doznał większych obrażeń i po badaniach wszyscy zostali zwolnieni do domu. 
Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że sprawca kolizji to 28-letni mieszkaniec Przasnysza, któremu policjanci zatrzymali prawo jazdy za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym.  
Natychmiast po zdarzeniu na miejscu zjawiły się też dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze Państwowej Straży Pożarnej, które zajęły się uprzątnięciem skrzyżowania w centrym miasta. Na jezdni, poza częściami rozbitych samochodów i rozlanymi płynami, znalazła się także część ładunku przewożonego przez ciężarówkę – zmielone podzespoły elektroniczne.


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę