Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Topielec w Narwi

Główne zdjęcie
Poszukiwania na Narwi w na wysokości bulwaru

Ciało mężczyzny pływające w Narwi w okolicy Czarnocina zauważył w wędkarz. W poniedziałek około południa wydobyli je na brzeg strażacy. Lekarz pogotowia przybyły na miejsce potwierdził zgon mężczyzny.

Na razie informacje na temat tragicznego odkrycia są szczątkowe. Na miejscu pod nadzorem prokuratury pracują policjanci. Wyjaśniane są wszelkie okoliczności zdarzenia. 
Znalezione w Czarnocinie ciało topielca ma prawdopodobnie związek z prowadzonymi nieco wcześniej poszukiwaniami przez płetwonurków straży pożarnej w okolicach portu rzecznego i bulwarów w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę