piątek, 06 grudnia 2019 napisz DONOS@

Topielec w Narwi

Ciało mężczyzny pływające w Narwi w okolicy Czarnocina zauważył w wędkarz. W poniedziałek około południa wydobyli je na brzeg strażacy. Lekarz pogotowia przybyły na miejsce potwierdził zgon mężczyzny.

Poszukiwania na Narwi w na wysokości bulwaru
Poszukiwania na Narwi w na wysokości bulwaru

Na razie informacje na temat tragicznego odkrycia są szczątkowe. Na miejscu pod nadzorem prokuratury pracują policjanci. Wyjaśniane są wszelkie okoliczności zdarzenia. 
Znalezione w Czarnocinie ciało topielca ma prawdopodobnie związek z prowadzonymi nieco wcześniej poszukiwaniami przez płetwonurków straży pożarnej w okolicach portu rzecznego i bulwarów w Łomży.

191129105123.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę