Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Dobra droga w Dobrym Lesie

Główne zdjęcie
Otwarcie drogi w Dobrym Lesie (fot. Urząd Marszałkowski WP)

Ma 756 metrów długości i zupełnie nową jezdnię. We wsi Dobry Las uroczyście przecięto wstęgę symbolicznie otwierając wyremontowaną drogę powiatową nr 1889B. Remont trwał pół roku. Ponad połowa pieniędzy pochodziła z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, resztę środków wyłożyły samorządy powiatu łomżyńskiego i gminy Zbójna.

Przebudowa polega na wykonaniu: nawierzchni bitumicznej jezdni, poboczy z kruszywa naturalnego i chodników, nawierzchni bitumicznej na zjazdach, a także na usprawnieniu odwodnienia oraz poprawie bezpieczeństwa ruchu. Wartość tej inwestycji wyniosła 684 tys. 918,85.
Podczas otwarcia drogi wstęgę przecinali m.in. Stefan Krajewski, członek Zarządu Województwa Podlaskiego, który dzieli środki w PROW,  Elżbieta Parzych starosta powiatu łomżyńskiego i Zenon Białobrzeski wójt gminy Zbójna, czyli szefowie jednostek, które złożyły się na jej remont.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę