Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Gwałciciel w areszcie

Sąd Rejonowy w Zambrowie zastosował w środę na wniosek prokuratury areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy wobec niespełna 18-letniego Łukasza D. Chłopak ma zarzuty zgwałcenia niespełna 14-letniej koleżanki i stosowania wobec niej groźby karalnej. Do zdarzenia doszło 3. września, ale prokuratorskie śledztwo wszczęto dopiero w poniedziałek, bo dopiero dwa tygodnie po zdarzeniu poinformowano policję, która od razu zatrzymała podejrzanego.

Pokrzywdzona i sprawca to mieszkańcy miejscowości w powiecie zambrowskim. Oboje się znają. W niedzielę 3 września razem wybrali się do lasu. To tam chłopak w wieku 17 lat i 4 miesięcy przemocą zgwałcił niespełna 14-letnią dziewczynkę. Wystraszona nastolatka długo zwlekała z wyznaniem o tym do czego doszło w lesie. O gwałcie opowiedziała matce dopiero pod koniec zeszłego tygodnia. W minioną niedzielę formalne zawiadomienie o gwałcie wpłynęło na policję. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano chłopaka. 
- W poniedziałek 18 września 2017 roku Prokuratura Rejonowa w Zambrowie wszczęła śledztwo w sprawie zgwałcenia 3 września 2017 roku na terenie powiatu zambrowskiego małoletniej, poniżej 15 roku życia – informuje prokurator  Maria Kudyba z Prokuratury Okręgowej w Łomży. W dniu 19 września 2017 roku prokurator przedstawił Łukaszowi D. zarzuty zgwałcenia i groźby karalnej. A 20 września, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Zambrowie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę