Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

W blokach będzie cieplej

Dwie największe w mieście spółdzielnie mieszkaniowe ŁSM i Perspektywa wysłały do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej wnioski o włączenie od czwartku centralnego ogrzewania w spółdzielczych blokach. - Chcemy, aby na weekend we wszystkich mieszkaniach było już ciepło – mówi Wojciech Michalak, prezes ŁSM.

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa to największej w mieście spółdzielnia mieszkaniowa. W jej blokach mieszka ponad 20 tysięcy łomżan. SM Perspektywa jest nieco mniejsza – w jej zasobach mieszka ok. 13,5 tys. osób. 
- Już od trzech czterech lat centralne ogrzewania w naszej spółdzielni jest włączane około 20 września – mówi Wojciech Michalak, prezes ŁSM. - Stale monitorujemy temperatury w mieszkaniach i teraz są one w granicach 20-22 st. Celsjusza, ale warunki pogodowe – chłodne noce z temperaturami poniżej 10 st. i przede wszystkim duża wilgotność powietrza sprawia, że nawet w stosunkowo ciepły dzień temperatury w mieszkaniach będą spadać. Stąd decyzja o włączeniu centralnego ogrzewania – tłumaczy prezes Michalak.
Taka samą ocenę sytuacji mają także władze SM Perspektywa, które w tym samym czasie co ŁSM wystąpiły do MPEC Łomża o włączenie ogrzewania w mieszkaniach. Pracownicy spółdzielni oczekują, że już w mieszkaniach zacznie robić się cieplej, a właściwe parametry będą osiągnięte na początku weekendu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę