Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Wpadł do studni

Sprawna akcja przeprowadzona przez łomżyńskich funkcjonariuszy pozwoliła na szybkie odnalezienie 62 – letniego mężczyzny. Jak się okazało, całą noc spędził on w niezabezpieczonej studzience na terenie Fortów w Piątnicy. Mężczyzna zsunął się do niej zrywając gałązki bzu.

Dziś rano łomżyńscy policjanci otrzymali informację o zaginięciu 62-latka. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna wczoraj późnym popołudniem wyjechał do pracy. Okazało się, że nie dotarł do celu swojej podróży. Zaniepokojona zgłaszająca przekazała funkcjonariuszom informację, że mężczyzna miał przebywać w rejonie Fortów w Piątnicy, gdzie przed pójściem do pracy zamierzał jeszcze zerwać kilka gałązek bzu. We skazany rejon natychmiast ruszyli policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego, którzy rozpoczęli przeszukiwanie tego terenu. Ich pracę dodatkowo determinował fakt, iż zaginiony miał problemy ze zdrowiem.  Policjanci szybko dotarli do stojącego przy jednym z fortów samochodu. W aucie leżał telefon komórkowy, ale po zaginionym nie było ani śladu. Funkcjonariusze sprawdzili dokładnie wnętrza pobliskich fortyfikacji, a po przejściu około kilometra zarośniętym wąwozem, usłyszeli cichy głos mężczyzny. Przedzierając się przez zarośla, dotarli do niezabezpieczonej, głębokiej studzienki przykrytej trawą, w środku której odnaleźli zaginionego. Przy zachowaniu środków ostrożności, policjanci wydobyli 62-latka z podziemnej pułapki i bezpiecznie doprowadzili do radiowozu, gdzie już czekała wezwana przez nich załoga karetki pogotowia. Mimo, iż mężczyzna był przemoczony i zziębnięty nie wymagał hospitalizacji. Dzięki determinacji łomżyńskich policjantów, po nocy spędzonej w studzience - cały i zdrowy wrócił do domu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę