Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 07.07.2005

W dniu wczorajszym odbyła się zorganizowana przez Łomżyńska Izbę Przemysłowo- Handlową konferencja na temat “Rozwiązania komunikacyjne na drodze nr 61”. Na spotkanie zaproszenie przyjęli: Dyrektor GDDKiA
w Białymstoku, Naczelnik Urzędu Celnego w Łomży, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łomży, reprezentanci Stowarzyszenia Przewoźników Podlasia, przedstawiciele samorządów Ostrołęki, Łomży, Suwałk, Augustowa, Stawisk, Grajewa, Rajgrodu i Szczuczyna oraz bratnie organizacje gospodarcze
z Białegostoku, Ostrołęki i Łomży.

W wyniku rozmów ustalono, że:
- Całkowite otwarcie drogi nr 61 nastąpi do 30.11.2006 r.
- Po uzgodnieniu z Policją i Inspekcją Transportu Drogowego ruch lokalny będzie się odbywał na zasadach normalnych (a nie jak dotychczas na indywidualne pozwolenie Dyrektora GDDKiA w Białymstoku)
- Wszystkie samochody odprawione w Łomżyńskim Urzędzie Celnym będą mogły poruszać się po drodze 61 bez ograniczeń


Warto dodać, że wszystkie samorządy poparły Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową w działaniach na rzecz przebiegu Via Baltici przez Łomżę i Ostrołękę.

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę