Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga! Kradną samochody z miasta

Do kilku kradzieży aut doszło w ostatnim czasie w Łomży. Dzisiejszej nocy została skradziona toyota Rav 4 z osiedla domków jednorodzinnych, a wcześniej dwie mazdy z parkingów na blokowiskach. Policja poszukuje aut i złodziei i apeluje do mieszkańców o czujność.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży potwierdza informacje, że rano policji zgłoszono kradzież toyoty. 
- Prowadzone są w tej chwili czynności w tej sprawie – mówi. 
Samochód został skradziony z posesji na osiedlu domków jednorodzinnych. Kilka tygodni wcześniej złodzieje grasowali na osiedlach blokowisk. Pod koniec sierpnia i na początku września z tych parkingów skradziono dwie mazdy. Wcześniej – w czerwcu – skradziono audi także z osiedla domków jednorodzinnych. Skradzione samochody i złodzieje nadal są poszukiwani przez policję, która apeluje do mieszkańców sąsiedzką czujność zwłaszcza w nocy.
- Zwracajmy uwagę na to co dzieje się wokół nas. Nie bójmy się zadzwonić po policję jeżeli zauważymy jakieś podejrzanie zachowujące się osoby w pobliżu parkingów czy posesji zwłaszcza wieczorami i w nocy. Każdy taki sygnał będzie sprawdzony przez policyjny patrol - mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży zapewniając, że sąsiedzka czujność i pomoc skutecznie odstrasza złodziei.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę