Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Niebezpiecznie na drodze

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło około godz. 13 w Łomży. Najpierw na Alei Legionów w okolicy stacji paliw Ryś samochód potrącił pieszego, a kilka minut później na ulicy Zjazd doszło do kolizji samochodów osobowych. Ranny pieszy trafił do szpitala, a na Zjeździe ruchu odbywa się wahadłowo.

Na razie nie są znane szczegóły obu zdarzeń. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, informuje, że do potrącenia pieszego doszło na przejściu dla pieszych. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. Przebieg i okoliczności wypadku ustalają pracujący na miejscu funkcjonariusze policji.   
Na ulicy Zjazd doszło zaś do kolizji samochodów osobowych. Jeden z kierowców jadących od Piątnicy do Łomży na wysokości stadionu miejskiego prawdopodobnie wskutek nieuwagi najechał na tył jadącego przed nim samochodu. W tym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.
Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży apeluje do kierowców o ostrożną jazdę. Dziś warunki panujące na drogach regionu są trudniejsze ze względu na występującą mżawkę i przelotne opady deszczu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę