Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Drogowcy weszli też na Nowogrodzką

Korki w Łomży to już norma. Większe są w godzinach porannego i popołudniowego szczytu, ale ich wielkość potęgowana jest przez trwające w mieście remonty ulic: Gen. Wł. Sikorskiego i Polowej. Teraz do tego dołączyły jeszcze utrudnienia na Nowogrodzkiej. Przez dwa tygodnie będą tu trwały prace związane z regulacją włazów na studniach sieci kanalizacji sanitarnej.

Jak informuje Grzegorz Daniluk z ratusza prace będą prowadzone na odcinku od Wojska Polskiego do ul. Gen. Wł. Sikorskiego. Maja się zakończyć do 22 września i w tym czasie wystąpią tu utrudnienia w ruchu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę