Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Rozpoczął się remont drogi przez Stare Kupiski

Kierowcy jadący drogą wojewódzką nr 645 Łomża – Nowogród muszą liczyć się z utrudnieniami w przejeździe przez Stare Kupiski. Drogowcy rozpoczęli prace przy długo wyczekiwanym remoncie nawierzchni jezdni. Już od piątku ruch odbywa się tu wahadłowo.

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy remontowany ma być odcinek jezdni o  długości około 850 metrów. Wzmocnione ma być podłoże drogi, na nowo wykonane zostaną nawierzchnie jezdni i chodników oraz wjazdy na posesje. Przy okazji wymiany nawierzchni jezdni wykonana ma być cała infrastruktura podziemna wraz z odwodnieniem, a także oczyszczenie przydrożnych rowów.
Prace na zlecenie Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku prowadzi łomżyńska firma PBK. Ta sama firma w ubiegłym roku remontowała pierwszy odcinek drogi przez Stare Kupiski o długości około 600 metrów. Po wykonaniu obecnego etapu prac już cały przejazd przez tę miejscowość będzie odbywał się po wyremontowanej drodze. Zgodnie z ogłoszeniem przetargowym wykonawca przebudowę drogi ma 60 dni, a koszt prac to prawie 760 tysięcy złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę