Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Burmistrz Palka od wtorku

Główne zdjęcie
Grzegorz Palka, wybrany na burmistrza Nowogrodu

We wtorek 12. września Grzegorz Palka obejmie stanowisko burmistrza Nowogrodu. Komisarz Wyborczy w Łomży Jan Leszczewski na ten dzień zwołał sesję Rady Miejskiej w Nowogrodzie, podczas której Plaka odbierze oficjalnie zaświadczenie o wyborze na burmistrza i złoży ślubowanie. Grzegorz Palka wygrał niedzielne wybory samorządowe w Nowogrodzie zdobywając poparcie ponad 62,5 procent mieszkańców.

Grzegorz Andrzej Palka ma lat 32 i przez kilka ostatnich lat był zastępcą dotychczasowego burmistrza Nowogrodu Józefa Piątka, który zmarł po ciężkiej chorobie na początku czerwca.
Palka był jednym z siedmiu kandydatów na nowego burmistrza. Został zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Razem dla Dobra Wszystkich”. W niedzielnych wyborach poparło go 1109 wyborców z blisko 1800 uczestniczących w wyborach, co oznacza, że frekwencja wyborcza wyniosła blisko 55 procent.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę