Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Potrzebowała pomocy

90-latka, podczas spaceru po Łomży straciła orientację. Zagubioną staruszką zainteresowała się przechodząca obok kobieta, która na pomoc wezwała policję. Chwilę później wystraszona seniorka bezpiecznie trafiła do domu.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska wczoraj około południa dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, otrzymał zgłoszenie dotyczące seniorki, która prawdopodobnie zgubiła się na spacerze. Zgłaszającą była kobieta, która przechodząc w rejonie cmentarza, przy ulicy Sikorskiego zauważyła zdezorientowaną starszą panią. Według jej relacji kobieta najprawdopodobniej nie wiedziała, gdzie się znajduje. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Dzięki dokumentom, które posiadała przy sobie 90-latka mundurowi ustalili jej adres zamieszkania, po czym odwieźli ją do domu i bezpiecznie przekazali pod opiekę rodziny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę