Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Apel o pomoc dla pogorzelców

Wójt Gminy Mały Płock zwraca się z apelem o udzielenie pomocy rodzinie poszkodowanej w wyniku pożaru, jaki wybuchł w niedzielę 27 sierpnia 2017 r. w miejscowości Śmiarowo, gm. Mały Płock. Pożar strawił zabudowania gospodarcze, zwierzęta oraz zapasy ściółki dla zwierząt, które zostały bez dachu nad głową. Na chwilę obecną zostały rozmieszczone u okolicznych sąsiadów.

- Dlatego gorąco apeluję i proszę wszystkich, którzy chcą i mają możliwości udzielenia pomocy poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej - mówi Józef Dymerski, wółjt Małego Płocka. - Ze względu na zbliżającą się zimę i duże mrozy najważniejsza jest odbudowa budynków – szczególnie obory dla zwierząt. Bardzo potrzebna jest zarówno pomoc finansowa, jak też rzeczowa, w postaci: materiałów budowlanych i paszy dla krów 

Pomoc finansową można przekazać na wyodrębniony rachunek bankowy: Bank Spółdzielczy w Kolnie, oddział w Małym Płocku numer: 67 8754 0004 0011 0233 3000 0010
Osoba do kontaktu – Mariusz Jankowski telefon: 514 630 690.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę