Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Trwa Harcerska Stanica 2005

Na dawnej strzelnicy przy ul. Konstytucji 3 maja w Łomży trwa dochodzący obóz dla dzieci z łomżyńskich szkół podstawowych. Na dzieci czeka zabawa, spotkania z ciekawymi ludźmi, wyjazd na jagody praz nauka wypieku chleba i wypalania garnków. Zajęcia przygotowują harcerze z łomżyńskiego Hufca, którzy uczą dzieci harcerskiej musztry.

Harcerska Stanica na strzelnicy trwa dopiero drugi dzień, ale uczestnicy obozy już bawią się znakomicie.
Na uczestników obozu czeka edukacja pod hasłem “W zdrowym ciele zdrowy duch” oraz harcerskie ogniska. Dzieci mają możliwość zdobycia karty rowerowej i pływackiej, wezmą udział w turniejach rycerskich oraz wycieczkach po okolicy harcerskim samochodem.
Wakacje dla dzieci na strzelnicy przygotowała Rada Osiedla nr 12, Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Urząd Miejski w Łomży, Ognisko TKKF Zefir oraz Hufiec ZHP w Łomży. Obóz potrwa do 1 sierpnia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę