Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Chwila zatrzymania”

Włączone na minutę w samo południe syreny alarmowe przypomniały o kolejnej, 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej. W tym roku w Łomży obchody były skromne. Około 30 osób, w tym delegacje władz i wojska w Dolinie Pamięci przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, odśpiewało zwrotkę hymnu, po czym złożono kwiatu. - Dziękuję za tę chwilę zatrzymania – mówił ks. prałat Jerzy Abramowicz, który odmówił modlitwę za poległych w wojnie, których szczątki spoczywają przy sanktuarium.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę