Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

W niedzielę wybory burmistrza w Nowogrodzie

Główne zdjęcie
Herb gminy Nowogród

Około 3260 mieszkańców gminy Nowogród uprawnionych jest do głosowania w niedzielnych, przedterminowych wyborach burmistrza. O mandat po zmarłym w czerwcu wieloletnim burmistrzu Józefie Piątku walczy aż 7 kandydatów. Mieszkańcy będą głosować w godzinach od 7.00 do 21.00 w jednym z czterech lokali wyborczych.

O mandat burmistrza Nowogrodu ubiegają się: Marek Bączek lat 41, Krzysztof Chojnowski lat 54, Zenon Krajewski lat 56, Witold Małachwiej lat 45, Grzegorz Andrzej Palka lat 33, Roman Tyszka lat 54 i Andrzej Piotr Więckowski lat 49.
Na potrzeby przeprowadzenie wyborów gminę podzielono na cztery okręgi i w każdym z nich wyznaczono miejsce do głosowania i powołano obwodowe komisje wyborcze. Lokale te znajdują się: obwód nr 1 - Klub wiejski w Mątwicy, obwód nr 2 - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Nowogrodzie ul. Łomżyńska 13, obwód nr 3 i nr 4 lokale wyborcze mają w Zespole Szkół Samorządowych w Nowogrodzie ul. 11 Listopada 12.

Jak głosować
W wyborach przedterminowych burmistrza  Nowogrodu głosując za wyborem kandydata, stawia się znak „x” (dwie linie przecinające się w obrębie kratki) w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata. Postawienie znaku „x” w więcej niż jednej kratce lub niepostawienie znaku „x” w żadnej kratce albo postawienie w kratce przeznaczonej na oddanie głosu innego znaku niż znak „x” powoduje nieważność głosu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę