Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Szybcy na Meblowej

Zbudowana kilka lat temu dwujezdniowa ulica Meblowa w Łomży, która nie ma zbyt dużego obciążenia ruchem, często staje się miejscem gdzie kierowcy dociskają gazu. Wczoraj wieczorem na Meblowej policjanci zatrzymali motocyklistę, który pędził z prędkością 126 km/h, czy dwa i pół raza szybciej niż dozwolono.

Motorem – Hondą CBR kierował 39-letni mieszkaniec okolic Kolna. Mężczyzna dostał 400 zł mandatu, punkty karne i stracił prawo jazdy, które zgodnie z prawem starosta zatrzyma mu na trzy miesiące. 
Mieszkańcy wielokrotnie na policyjnej mapie zagrożeń bezpieczeństwa wskazują ulicę Meblową. Za każdym razem zgłoszenie dotyczy przekraczania dozwolonej prędkości przez kierowców. Policjanci podają, że od zgłoszenia te się potwierdzają podczas dokonywanych kontroli. Wczorajszy szybki motocyklista też „wpadł” podczas weryfikacji kolejnego zgłoszenia z mapy zagrożeń bezpieczeństwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę