Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Kredyt gotówkowy na dowolny cel – dla każdego, kto ma zdolność kredytową!

Nieprzewidziane wydatki, remont łazienki, a może podróż, którą odkładasz już jakiś czas? Gotówka z kredytu gotówkowego to coś dla tych, którzy potrzebują szybkich pieniędzy, ale posiadają zdolność kredytową.

Kredyt gotówkowy na prostych zasadach

Dla osób, które pilnie potrzebują dodatkowych środków pieniężnych z możliwością przeznaczenia ich na dowolnie wybrany cel Santander Consumer Bank przygotował ofertę kredytu gotówkowego. Ten rodzaj kredytu umożliwia dopasowanie raty indywidualnie do potrzeb każdego klienta. W związku z tym wystarczy określić wysokość miesięcznej raty oraz kwotę wnioskowanego kredytu gotówkowego. Taki kredyt gotówkowy można otrzymać bezpłatnie bez wychodzenia z domu lub w ciągu 15 minut w wybranym oddziale banku. Jego zaletą jest niskie i stałe oprocentowanie, dlatego spłacanie takiego zobowiązania jest bezpieczne dla domowego budżetu.

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku (https://www.santanderconsumer.pl/) wyróżnia się jasnymi i zrozumiałymi zasadami, a także tym, że można go otrzymać bez wychodzenia z domu. To także możliwość skorzystania z wielu dodatkowych usług takich jak np.: Pakietu Usług Bankowych, czyli ubezpieczenia, które uprawnia Cię do korzystania z pomocy bankowej, sprawdzania dokumentacji kredytowej, przypomnień SMS o dacie i wysokości rat kredytowych oraz pobieraniu pełnych wydruków raportu BIK Pass Plus, które ułatwiają spłacanie kredytu gotówkowego. Aby otrzymać kredyt wystarczy wypełnić wygodnie wniosek kredytowy przez internet lub skontaktować się z konsultantem banku za pośrednictwem infolinii. Konsultant zawsze przedstawia propozycję zawarcia kredytu gotówkowego i podaje wszystkie niezbędne szczegóły. Pieniądze z kredytu gotówkowego możesz otrzymać na trzy sposoby: przekazem pocztowym, przelewem na wskazane konto bankowe lub w kasie wybranego oddziału banku.

Jak można otrzymać kredyt gotówkowy?

Warunkiem otrzymania kredytu gotówkowego jest zdolność kredytowa kredytobiorcy. Oznacza to, że taka osoba musi spełniać wymogi banku, aby dostać wsparcie finansowe. Aby je otrzymać wystarczy przedstawić wymagane dokumenty. Najczęściej jest to: dowód osobisty, zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach np. z tytułu umowy o pracę, renty lub emerytury, działalności gospodarczej, prowadzenia gospodarstwa rolnego lub umów o charakterze cywilno-prawnym. Po piętnastu minutach od zawarcia umowy i spełnienia wszystkich wymaganych przez bank warunków – możesz cieszyć się otrzymaną gotówką z kredytu gotówkowego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę