Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Poszukiwany

Główne zdjęcie
Zaginiony Tomasz Mariusz Kaczmarek (fot. KPP Grajewo)

Policja poszukuje zaginionego Tomasza Mariusza Kaczmarek lat 49, mieszkańca Grajewa. Mężczyzna po raz ostatni widziany był 16 sierpnia 2017 r. Wyjechał wówczas z Grajewa w celu odbycia podróży po kraju. Dotychczas nie powrócił do domu i nie nawiązał żadnego kontaktu.

Rysopis: około 50 lat, wzrost około 176 cm, sylwetka ciała szczupła (waga około 70 kg), brak włosów, oczy jasne (szare), twarz owalna, nos średni, uszy średnie, uzębienie pełne. Brak znaków szczególnych.

Opis ubioru: bluza z kapturem, spodnie dżinsowe, obuwie sportowe (bdb).
Zabrane przedmioty:  plecak z zawartością ubrań z przytroczonym śpiworem.

Ktokolwiek zna lub może przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Grajewie lub najbliższą jednostkę Policji - tel. 997 (z telefonu komórkowego 112).

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę