Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Pepees rozpoczyna kampanię ziemniaczaną

Do grudnia łomżyńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. chce pozyskać 230 tysięcy ton ziemniaków. Spółka współpracuje z ponad 1300 plantatorami z centralnej, wschodniej i północno-wschodniej Polski. - Dbając o swoich plantatorów i szanując ich pracę, PEPEES S.A. w tym roku będzie przyjmował ziemniaki całą dobę. Zależy nam na płynności, nie chcemy, aby przewoźnicy musieli stać w kolejkach – podkreśla prezes spółki Wojciech Faszczewski zapewniając, że „spółka będzie wypłacała pieniądze za dostawy terminowo.”

Prezes Faszczewski podkreśla także, że: „najważniejszym aspektem współpracy z plantatorami i rolnikami stanowi partnerskie podejście do wzajemnej współpracy oraz zachowanie postawy otwartości i wzajemnego zrozumienia. 
- Jako spółka pragniemy wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom plantatorów, z którymi budujemy trwałe relacje tak biznesowe, jak i personalne – mówi.

Od ponad pięćdziesięciu lat zakład w Łomży jesienią skupuje ziemniaki. PEPEES to największy zakład przetwórstwa ziemniaka skrobiowego w kraju i marka znana dobrze także za granicą. Ziemniaki przetworzone są na: skrobię ziemniaczaną, glukozę krystaliczną i maltodekstrynę, syropy glukozowe, grysik, płatki oraz białko ziemniaczane. Wśród odbiorców tych produktów są np. Nestle Polska, Grupa Animex, Sokołów S.A., Jeronimo Martins Polska, Tesco, firmy farmaceutyczne np. Teva , GlaxoSmithKline a także firmy m.in. z Łotwy, Korei Południowej czy Hiszpanii.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę