Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dziś chłodno i mokro

Główne zdjęcie
Prognoza synoptyczna dla Łomży do końca tygodnia (źródło: pogodynka.pl)

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże, a miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna do 19°C, ale odczuwalna ze wilgoć i wiatr północno-zachodni i północny tylko ok. 13°C. Od jutra ma się poprawiać...

Najbliższa noc ma być zimna. Temperatura minimalna w województwie podlaskim padanie od 6°C do 9°C. Nie powinno za to padać, a we wtorek znacznie więcej słońca i cieplej do 21°C. 
Według prognoz synoptycznych koniec sierpnia i początek września w regionie ma być ładny z temperaturami do 25, a nawet 27 °C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę