Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

70-letni kierowca zginął w Zambrowie - w jego samochód wjechał 37-latek

70-letni mężczyzna zginął w wypadku drogowym w Zambrowie. Zgłoszenie o wypadku na Alei Wojska Polskiego policjanci dostali o w niedzielę (27.08) 10:20.

 

Jak wynika z pierwszych ustaleń, 70-letni mężczyzna kierujący oplem fronterą jechał w kierunku centrum Zambrowa. W pewnym momencie, w okolicach stacji paliw, chciał skręcić w lewo. W jego pojazd uderzył mercedes, którym kierował 37-latek.

- Prawdopodobnie młodszy kierowca chciał wyprzedzić skręcające auto i wtedy doszło do zderzenia - informuje Adam Romanowicz z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Starszy mężczyzna był jeszcze reanimowany - niestety nie przeżył wypadku. Aleja Wojska Polskiego jest cały czas zablokowana. To miejski przebieg DK63. Można ją objechać drogą krajową nr 66 z Zambrowa przez Wysokie Mazowieckie i dalej do Czyżewa.

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę