Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed burzami z gradem

Do wieczora na obszarze województwa podlaskiego mogą występować burze z gradem – ostrzegają synoptycy z białostockiego zespołu Centralne Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB. Lokalnie może spaść nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi, a nawałnicom towarzyszyć mają silne podmuchy wiatru do 75 km/h, a lokalnie gradobicia.

Dziś temperatura maksymalna od 16°C na północy do 24°C na południu województwa. W nocy temperatura minimalna od 10°C do 12°C zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe będą także przelotne opady deszczu, oraz początkowo miejscami zanikające burze.
W poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże z możliwymi przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 17°C do 19°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę