Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Ciężarówka przejechała po palcach staruszce

Do nietypowego zdarzenia doszło w czwartkowe przedpołudnie w Piątnicy. Ciężarówka skręcająca z ulicy Szkolnej w ul. Stawiskowską prowadzącą w kierunku Marianowa, przejechała po palcach starszej kobiecie, która była na przejściu dla pieszych. Kobieta z urazem nogi została zabrana do szpitala.

Z pierwszych informacji uzyskanych przez policję od świadków ma wynikać, że starsza kobieta miałaby wejść na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Na miejscu pracują policjanci i ustalają dokładny przebieg tego zdarzenia.

Ruch na skrzyżowaniu ulic Szkolnej i Stawiskowskiej, czyli głównym skrzyżowaniu w Piątnicy, odbywa się bez utrudnień.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę