Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ciężarówka przewróciła się na rowerzystę

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj po południu na drodze krajowej nr 63 za Zambrowem. W pobliżu wsi Długobórz samochód ciężarowy przewrócił się na rowerzystę. 70-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Do wypadku doszło po godz. 16. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki jadącej w kierunku Zambrowa  prawdopodobnie podczas manewru wyprzedzania rowerzysty z nieznanych przyczyn stracił kontrolę nad pojazdem, który przewrócił się na jezdnię i pobocze przygniatając rowerzystę. Jadący rowerem 70-letni mieszkaniec Zambrowa nie miał szans na przeżycie. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę