Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Pogoda dziś mało letnia

Nocą w regionie Łomży temperatura powietrza spała poniżej 10°C. W ciągu dnia będzie niewiele cieplej. Co prawda temperatura maksymalna ma skoczyć do 19°C, ale odczuwalna jedynie do 13°C. Poza tym synoptycy spodziewają się, że dziś niektórzy mieszkańcy regionu zobaczą nawet krupę śnieżną.

Według Magdaleny Pękały, dyżurnego synoptyka z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB  dziś na terenie województwa podlaskiego zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, po południu miejscami burze. Lokalnie słabe opady gradu lub krupy śnieżnej. Temperatura maksymalna od 17°C do 19°C. Wiatr rano słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni. Podczas burz porywy do 60 km/h.
Noc ma być zimniejsza od minionej, ale specjaliści od pogody widzą nadchodzące ocieplenie. Synoptyczna prognoza pogody serwisu  IMGW-PIB pogodynka.pl dla Łomży wskazuje, że w czwartek temperatura powietrza miałaby sięgnąć 21°C, w piątek 22°C, w sobotę 24°C, a w niedzielę aż 28°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę