Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Uderzył w słup i uciekł

Policjanci poszukują młodego kierowcy granatowego volkswagena golfa, który uderzył w słup w Giełczynie i uciekł pozostawiając uszkodzony samochód. Świadkowie opowiadają, że uciekający młody mężczyzna zachowywał się jakby był pijany.

Do zdarzenia doszło około godz. 10. Samochód na łomżyńskich numerach rejestracyjnych jechał w kierunku Łomży i na prostym odcinku zjechał z drogi i uderzył w przydrożny słup oświetleniowy. 
Świadkowie zdarzenia opowiadali, że młody mężczyzna, który wysiadł z samochodu i natychmiast zaczął uciekać krzyczał, by nie wzywać policji. Ich zdaniem zachowywał się tak jakby był pijany.
Policja ustala kierowcę samochodu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę