Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Deszczowa pogoda

Blisko 23 litry wody deszczowej na metr kwadratowy ziemi spadło od sobotniego popołudnia w regionie Łomży. Synoptycy zapowiadają, że przelotne opady deszczu, a miejscami także burze mogą być także dziś i jutro.

W poniedziałek w regionie prognozowane jest zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu, a miejscami także burze w czasie których może spaść do15 mm, czyli 15 litrów na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna do 20°C.

W nocy zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Miejscami przelotne opady deszczu, a temperatura może spaść do ok. 11°C. We wtorek zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu, możliwe również burze, oraz temperatura maksymalna do 19°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę