Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Źródło: www.gazeta.pl

ŁKS rozpoczął przygotowania do nowego sezonu!

ŁKS Łomża rozpoczął wczoraj przygotowania do kolejnego sezonu trzeciej ligi. Pierwsze zajęcia odbyły się bez udziału nowych piłkarzy. Nikt nie chce też zdradzić, kto mógłby ewentualnie wzmocnić drużynę.

- Podamy nazwiska, jak podpiszemy umowy - mówi Jerzy Engel junior, trener ŁKS-u. - Bo jeśli powiem, kogo chcę, od razu rzucą się na niego trenerzy i menedżerowie tylko dlatego, że zainteresował się nim trener Engel. Wolę tego uniknąć. Mogę za to zdradzić, że Kamil Ulman zostanie w zespole. Klub w jego sprawie doszedł do porozumienia z Jagiellonią Białystok.
Szkoleniowiec dodał jednak, że interesuje się 22-letnim Tomaszem Truszkowskim, który dla czwartoligowej Narwi Ostrołęka zdobył 21 bramek.
- To ciekawy zawodnik, był na testach w Legii Warszawa - dodaje trener ŁKS-u. - Chciałbym go mieć w zespole. Mam listę wzmocnień. Przekażę ją zarządowi, a prezesi ocenią, czy stać nas na tych piłkarzy. Nie muszę widzieć ich na treningach, wiem, co umieją. Jeśli przyjadą do Łomży, to po to, by podpisać umowę. Testować będziemy za to młodych piłkarzy: wśród nich juniorów Jagiellonii rocznika '86.
ŁKS Łomża w środę zagra pierwszy sparing. Nie zmierzy się z Polonią Warszawa - jak planowano - ale ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę