Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Nocny pożar w Laskach

Przez trzy godziny walczyli w nocy strażacy z pożarem w gospodarstwie w Laskach na terenie gminy Zbójna. Paliły się obora i przyległe do niej budynki. Straty spowodowane pożarem wstępnie oszacowano na około 400 tysięcy złotych.

Pożar został zgłoszony tuż przed godziną 1.00 w nocy. Na miejsce wysłano strażaków z komendy miejskiej PSP w Łomży, oraz pięć zastępów strażaków ochotników. W sumie z pożarem walczyło 28 strażaków. Pożar objął powierzchnie około 300 metrów kwadratowych. Spaliły się budynki i znajdujące się wewnątrz urządzenia. Strażacy podają, że w palących się budynkach nie było zwierząt. W zdarzeniu nie ucierpiał także nikt z ludzi.

Przyczynę pożaru mają ustalić w postępowaniu policjanci, a strażacy podają, że wyliczone przez nich wstępnie straty wynoszą około 400 tys. zł, natomiast wartość uratowanego mienia to pół miliona.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę