Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia na drodze 64

Na skrzyżowaniu drogi krajowej 64 (w kierunku Wizny) z drogą Olszyny - Wiktorzyn doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W tej chwili na miejscu pracują służby.

Do zdarzenia doszło około kwadransa przed dwudziestą. Ze wstępnych informacji wynika, że Opel wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony Wiktorzyna nie zatrzymał sie przy znaku stop i uderzył w przejeżdżające BMW. BMW wylądowało w rowie. W dwóch autach podróżowały także dzieci. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę