Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pielęgniarstwo w Łomży

Jest duża szansa, że nowy kierunek uruchomi Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości. Zgodę na uruchomienie pielęgniarstwa w Łomży wyraził już Minister Edukacji. Władze uczelni podejmują decyzję, czy nowy kierunek ruszy od przyszłego roku akademickiego. Jeżeli tak, nabór zostanie ogłoszony jeszcze w te wakacje.


Od kilku tygodni Państwowa Wyższa Informatyki i Przedsiębiorczości prowadzi nabór na istniejące już kierunki studiów. Dokumenty na oba kierunki można składać do 9 lipca.
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży istnieje od roku. Uczy się w niej ponad 200-stu studentów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę