Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Szybki starszy pan

65-latek stracił prawo jazdy po tym gdy wczoraj przed wieczorem audi pędził przez wieś Czerwone. Mężczyzna wpadł na... policyjny patrol prowadzący pomiar prędkości. Na liczniku miał wówczas 115 km/h.

Policja z Kolna informując o zdarzeniu podaje, że w miejscu, gdzie został zatrzymany pędzący audi starszy pan jest ograniczenie prędkości do 50 km/h, a mieszkańcy pobliskich domów skarżą się – także za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, że kierowcy często jeżdżą tu dużo szybciej. Pędzące przez czerwone audi zatrzymano około godziny 18.00. Nieodpowiedzialnemu kierowcy, 65-letniemu mężczyźnie, zatrzymane zostało prawo jazdy. Ponadto, mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę, a także przypominają, że nadmierna oraz niedostosowana do warunków drogowych i atmosferycznych prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę