Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dziś będzie upalnie

Choć poranek w Łomży na to nie wskazuje, ale zdaniem synoptyków dziś będzie upalnie. Deszcz, który zaczął padać w Łomży przed ósmą, ma się szybko skończyć, zza chmur wyjdzie słońce, a temperatura powietrza w cieniu może osiągnąć nawet 33°C.

Zdaniem synoptyków z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko początkowo miejscami duże z możliwością wystąpienia przelotnych opadów deszczu, lokalnie burzy. Temperatura maksymalna od 29°C na północy do 33°C na południu województwa. Wiatr słaby, przejściowo umiarkowany, porywisty, z kierunków wschodnich. 
W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 18°C do 20°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.
W sobotę zachmurzenie umiarkowane i duże. Po południu przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 20 mm. Temperatura maksymalna od 29°C na północy do 32°C na południu województwa. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni. Podczas burz porywy do 80 km/h.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę