Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek w Zawadach

Rolnik zginął przejechany przez maszynę rolniczą. Do wypadku doszło w środowe popołudnie w podłomżyńskich Zawadach. Policja informuje, że o godz. 15.20 otrzymała zgłoszenie, że na polu znaleziono ciało mężczyzny.

Z pierwszych informacji wynika, że rolnika w wieku 59 lat przejechał traktor z prasą do słomy. Na razie nie są znane okoliczności w jakich mogło dojść do wypadku. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy szczegółowo wyjaśniają to tragiczne zdarzenie. 
- Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna zabezpieczał maszynę rolniczą i w tym czasie, z niewyjaśnionych przyczyn ciągnik przejechał go. W wyniku zdarzenia mężczyzna zginął – podaje Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę