Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Dziś bardzo ciepło, ale jutro ma być upalnie i burzowo

Główne zdjęcie
Tabela przedstawia prognozę synoptyczną dla Łomży na najbliższe dni (źródło: pogodynka.pl)

Dziś w regionie temperatura powietrza ma wzrosnąć do 28°C. Przez cały dzień słonecznie, a zachmurzenie jeśli się pojawi to będzie małe. Do tego wiatr rano słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, południowo-wschodni. Dużo więcej w pogodzie ma się dziać w kolejnych dniach. Synoptycy zapowiadają upały oraz burze z gradem.

Już jutro temperatura ma wzrosnąć do 32°C. Zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Miejscami przelotne opady deszczu oraz burze z lokalnym gradem. Zdaniem synoptyków z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych największe prawdopodobieństwo wystąpienia nawałnic jest na zachodzie i północy województwa, czyli także w powiatach grajewskim, kolneńskim i łomżyńskim. Prognozowana wysokość opadów podczas burz, lokalnie może sięgnąć do 25 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi, a wiatr podczas burz w porywach będzie wiał z prędkością do 75 km/h.
Burzowa atmosfera ma być także w nocy z czwartku na piątek, w piątek, a być może również w sobotę.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę