Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Młodzi zatrzymali pijanego kierowcę

Dwóch młodych mężczyzn ujęło na gorącym uczynku nietrzeźwego kierowcę citroena. Okazało się, że zatrzymany 57–latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie i w samo południe usiłował przejechać przez środek Łomży.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj ok. godziny 12.30 na skrzyżowaniu ulicy Polowej i Alei Legionów. Dwaj młodzi mężczyźni wysadzili 57–latka z auta i zabrali mu kluczyki, a następnie przekazali „pod opiekę” innemu mężczyźnie, który wezwał policję. Okazało się, że 57-letni mieszkaniec gminy Jedwabne miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie i w takim stanie jeździł ulicami Łomży. Kierowca citroena po zjechaniu z ronda na placu Kościuszki uszkodził dwa znaki drogowych i o mało nie potrąciłby ludzi znajdujących się na przejściu dla pieszych. Będący świadkami zdarzenia mężczyźni natychmiast zareagowali, nie dopuszczając kierującego citroenem do dalszej jazdy.

Funkcjonariusze łomżyńskiej drogówki będą wyjaśniać wszystkie okoliczności zdarzenia, a 57-latek z Jedwabnego stanie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę