Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Pijani ciągle jeżdżą wśród nas

Blisko dwa promile alkoholi miał w sobie 32-latek, który jadąc motorowerem ulicą Zjazd w Łomży nie zdołał zatrzymać się za skodą, która zahamowała przed przejściem dla pieszych. Motorower uderzył osobówkę i jak się okazało pijany kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów mechanicznych.

Pijany motorowerzysta wpadł na skodę w wczoraj około godz. 12.30. Badania wykazały, że 32-latek z Pisza miał w sobie 1,97 promila alkoholu.
Niestety to nie jedyny pijany kierowca, który wczoraj wpadł w ręce policji. W trakcie rutynowej kontroli prowadzonej przez drogówkę w Piątnicy na ul. Jedwabieńskiej zatrzymano pijanego 41-latka z gminy Łomża. Mężczyzna prowadził samochód mając 2,67 promila alkoholu w organizmie. Pijany kierowca na noc trafił do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci od razu zabrali mu też prawo jazdy.
Obaj kierowcy będą czekać na wyroki sądowe tymczasem policjanci apelują do osób, które widzą jak pijany człowiek wsiada za kierownicę samochodu czy innego pojazdu, aby uniemożliwić mu jazdę.  Podkreślają, że kierowanie w takim stanie jest przestępstwem, ale przede wszystkim takie kierowca jest zagrożeniem dla innych użytkowników dróg.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę