Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Pogoda na weekend

Dziś ciepło, jutro ładnie, a w niedzielę... ma się bardziej zachmurzyć i może więcej popadać. Z dnia na dzień ma być też nieco chłodniej.

Na dziś Tomasz Siemieniuk, synoptyk dyżurny z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW, prognozuje zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Lokalnie możliwe są przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 24°C na północy do 29°C na południu województwa. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.
W sobotę do wieczora ma być słonecznie. W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Będzie też słaby, okresami umiarkowany, wiatr zachodni, a temperatura maksymalna od 23°C do 26°C.
Przed wieczorem nad region mają zacząć nadciągać większe chmury, ale nocą nie powinno z nich padać. Opady spodziewane są natomiast w niedzielę. Synoptycy przewidują, że tego dnia nad regionem będzie zachmurzenie całkowite i prawie przez cały dzień mogą występować słabe opady deszczu. Temperatura powietrza w najcieplejszym momencie dnia ma wynieść ok. 23°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę