Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Piknik rodzinny i inne atrakcje na weekend

Najbliższy weekend zapowiada się w Łomży i jej okolicach tanecznie. Dzisiaj w Nowogrodzie wystąpi Sławomir, gwiazdą sobotniego „Pikniku rodzinnego w rytmie disco” na Starym Rynku będzie zespół Skaner. Jak co tydzień taneczna impreza odbędzie się też w klubie „Milano” w Jeziorku. Miłośnicy folku i muzyki etnicznej będą mogli wybrać się do Wysokiego Mazowieckiego, gdzie od wtorku trwa XII Międzynarodowy Festiwal Folkloru „Podlaskie spotkania”, a kinomani na kolejny seans plenerowy w Domku Pastora.

Dzisiejszy wieczór upłynie w Łomży pod znakiem ambitnego kina, ponieważ w cyklu filmów Woody’ego Allena o godzinie 21:00 na tarasie Domku Pastora zostanie wyświetlona zrealizowana w gwiazdorskiej obsadzie komedia romantyczna „O północy w Paryżu”. Za scenariusz do tego filmu Allen został nagrodzony statuetką Oscara. 
Z kolei w hotelu „Zbyszko” w Nowogrodzie o 20:00 na scenie pod wiatą rozpocznie się występ „niezwykłego, niepowtarzalnego i niebanalnego” Sławomira Zapały – znanego z licznych ról filmowych i telewizyjnych aktora, który od dwóch lat robi karierę jako gwiazda disco polo, lansując takie przeboje jak: „Megiera” czy „Miłość w Zakopanem”, będąc dyskotekowym i podanym bardziej na luzie wcieleniem aktora-rockmana Arkadiusza Jakubika czy Piotra Roguckiego z Comy. Sobota da zwolennikom zabawy w tanecznych rytmach możliwość wyboru, gdyż w klubie „Milano” w Jeziorku odbędzie się cykliczna impreza „Holiday Party”, a w Łomży na Starym Rynku „Piknik rodzinny w rytmie disco”. Ma być to familijna impreza. Od 17:00 przez dwie godziny zaplanowano  atrakcje głównie dla najmłodszych, w tym zabawy na tzw. „dmuchańcach”, warsztaty garncarskie, pokazy ratownictwa medycznego i sprzętu policyjnego czy mecz szachowy rozegrany w plenerze figurami XXL. Część koncertowa rozpocznie się o godzinie 19:00. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Skaner, a wcześniej wystąpią Piotr „Wiszu” Wiszowaty i Iness. Imprezę zakończy dyskoteka poprowadzona przez MC Grochu.

Zwolennicy zupełnie innych muzycznych klimatów mogą wybrać się na weekend do Wysokiego Mazowieckiego bądź innych okolicznych miejscowości, gdzie od wtorku do niedzieli włącznie trwa XII Międzynarodowy Festiwal Folkloru „Podlaskie spotkania”. Biorą w nim udział zespoły ludowe i folkowe z Białorusi, Litwy, Martyniki, Mołdawii, Polski, Rumunii i Turcji, a na weekend przewidziano koncerty w Ciechanowcu, Wasilkowie i Brańsku. 

Wojciech Chamryk


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę