Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

PBK naprawi drogę przez Stare Kupiski?

Główne zdjęcie
Droga wojewódzka nr 645 przejazd przez Stare Kupiski

Prawie 760 tysięcy złotych będzie kosztowało położenie nowej nawierzchni asfaltowej na około 850-metrowym odcinku drogi wojewódzkiej nr 645 przez Stare Kupiski. Jedyną ofertę w przetargu Podlaskiego zarząd Dróg Wojewódzkich na realizację tego zadnia złożyła łomżyńska firma PBK.

Jesienią ubiegłego roku ta sama firma modernizowała jezdnię tej drogi na odcinku około 600 metrów od skrzyżowania z ul. Jednaczewską w kierunku Łomży.  Wówczas prace kosztowały około 500 tys. zł. Wzmocniono podłoże i wymieniono zniszczoną nawierzchnię drogi. Teraz to samo ma zostać wykonane na pozostałym 850-metrowym odcinku drogi w kierunku Łomży. Na nowo wykonane zostaną nawierzchnie jezdni i chodników oraz wjazdy na posesje. Przy okazji wymiany nawierzchni jezdni wykonana ma być cała infrastruktura podziemna wraz z odwodnieniem, a także oczyszczenie przydrożnych rowów.

Zgodnie z ogłoszeniem przetargowym wyłoniony w przetargu wykonawca na przeprowadzenie prac remontowych będzie miał 60 dni od dnia podpisania umowy. Spodziewane jest, że nastąpi to na przełomie sierpnia i września. 
Przypomnijmy, że PZDW ogłosił także przetarg na gruntowną przebudowę drogi wojewódzkiej nr 645 na odcinku od Łomży do Nowogrodu, a w ramach tych prac planowana jest budowa obwodnicy Starych Kupisk.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę