sobota, 14 grudnia 2019 napisz DONOS@

PBK naprawi drogę przez Stare Kupiski?

Prawie 760 tysięcy złotych będzie kosztowało położenie nowej nawierzchni asfaltowej na około 850-metrowym odcinku drogi wojewódzkiej nr 645 przez Stare Kupiski. Jedyną ofertę w przetargu Podlaskiego zarząd Dróg Wojewódzkich na realizację tego zadnia złożyła łomżyńska firma PBK.

Droga wojewódzka nr 645 przejazd przez Stare Kupiski
Droga wojewódzka nr 645 przejazd przez Stare Kupiski

Jesienią ubiegłego roku ta sama firma modernizowała jezdnię tej drogi na odcinku około 600 metrów od skrzyżowania z ul. Jednaczewską w kierunku Łomży.  Wówczas prace kosztowały około 500 tys. zł. Wzmocniono podłoże i wymieniono zniszczoną nawierzchnię drogi. Teraz to samo ma zostać wykonane na pozostałym 850-metrowym odcinku drogi w kierunku Łomży. Na nowo wykonane zostaną nawierzchnie jezdni i chodników oraz wjazdy na posesje. Przy okazji wymiany nawierzchni jezdni wykonana ma być cała infrastruktura podziemna wraz z odwodnieniem, a także oczyszczenie przydrożnych rowów.

Zgodnie z ogłoszeniem przetargowym wyłoniony w przetargu wykonawca na przeprowadzenie prac remontowych będzie miał 60 dni od dnia podpisania umowy. Spodziewane jest, że nastąpi to na przełomie sierpnia i września. 
Przypomnijmy, że PZDW ogłosił także przetarg na gruntowną przebudowę drogi wojewódzkiej nr 645 na odcinku od Łomży do Nowogrodu, a w ramach tych prac planowana jest budowa obwodnicy Starych Kupisk.

191129105325.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę