Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Niewybuch na Polowej

Prawdopodobnie granat z czasów drugiej wojny światowej odkopano podczas prac na ul. Polowej. Wybuchowy przedmiot dostrzegł przechodzący w pobliżu mężczyzna i zawiadomił policję.

Zgłoszenie oficer dyżurny policji w Łomży odebrała dziś około 11.40. Wskazywany przez uważnego przechodnia przedmiot znajduje się w okolicy Domu Pomocy Społecznej. 
- Z pierwszych oględzin wynika, że może to być stary ręczny granat – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, dodając, że miejsce w którym dokonano znaleziska zostało przez policję zabezpieczone i wezwano saperów. Saperzy mają przyjechać z Orzysza i zabrać niebezpieczny przedmiot.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę